Podstránky: Novinky  | Poslání a cíle  | Správní rada  | Revizor  | Výroční zprávy  | Statut  | Pro žadatele 


Správní rada nadačního fondu

Hana Haráková

Hana HarákováHana Haráková se narodila v roce 1957 na Kladně. Po ukončení studia na gymnáziu a Jazykové škole v Praze pracovala v oblasti cestovního ruchu a později v energetice, v oblasti Public Relations a sponzoringu. Od roku 2001 přešla do neziskového sektoru, kde se poprvé setkala s problematikou hospiců a hospicové péče v ČR i ve světě. Po roční zkušenosti dobrovolníka v Hospici sv. Štěpána v Litoměřicích se rozhodla problematice hospicové péče věnovat.

Ing. Bohumil Harák

Ing. Bohumil HarákIng. Bohumil Harák se narodil v roce 1951 v Jaroměři. Po absolvování gymnázia a Vysoké školy ekonomické v Praze pracoval v různých ekonomických funkcích především v české energetice. Po roce 1990 se začal věnovat daňovému poradenství a auditu. Dodnes podniká jako daňový poradce. Je členem Komory daňových poradců ČR. Jeho krédo zní: "Když můžeš pomoci, pomoz. A nikdy na to není pozdě".

Miloslav Slaba

Miloslav SlabaPan Miloslav Slaba se narodil v roce 1963 v Praze. Po absolvování Střední školy ekonomické v Praze pracoval v letech 1985 - 1995 jako zaměstnanec v ekonomických funkcích státních podniků Potraviny Praha a Energoprojekt. Od roku 1995 je členem Komory daňových poradců ČR. V současné době podniká v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Od 7. 7. 2006 působil jako revizor nadačního fondu. Od 19. října 2011 je členem správní rady.

JUDr.Petr Holzner

JUDr. Petr Holzner se narodil v roce 1957 v Praze. Po absolvování Gymnázia na Kladně, SEŠ v Praze a Právnické fakulty UK v Praze pracoval jako právník v energetických korporacích, byl místopředsedou představenstva společnosti HYDROČEZ, a.s. Od roku 2001 je členem České advokátní komory a podniká jako advokát. Členem správní rady Nadačního fondu Umění doprovázet je od 22. prosince 2017. 
Hlavní navigace:


Zajímá Vás, jak se žije v českých hospicích?

Klikni a dozvi se více


Pouhá stokoruna pomůžeumírajícímu člověku prožít celý den bez bolesti

Našli jste zde potřebné informace?

Doporučte Umění doprovázet svým známým.

Zadejte Váš e-mail a doporučte tyto stránky